MONT-EL
Pogotowie instalacyjno-budowlane 24h POGOTOWIE INSTALACYJNO-BUDOWLANE 664 108 108
Znajdź nas na facebooku

Opis firmy

Firma MONT-EL została założona w Tomaszowie Mazowieckim w 1999 r. przez obecnego Prezesa – Jacka Goździka. W projekcie powstającej firmy była profesjonalna obsługa najbardziej wymagających Inwestorów. Młodość, zapał i pełne poświęcenie zaowocowało sukcesem.

W naszym przedsiębiorstwie kadra techniczna szczyci się posiadaniem szeregu uprawnień oraz przynależnością do ITB. Posiadamy doskonale wyposażone zaplecze techniczne i transportowe. Nasz tabor samochodów z logo firmy MONT-EL można dostrzec w całej Polsce, a także poza jej granicami. Nieustannie realizujemy liczne trudne zadania w tempie i z jakością niespotykana dotychczas w Polsce. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem, traktując je we wszystkich wypadkach priorytetowo. Te najbardziej wymagające są dla nas szczególnym wyzwaniem i to one powodują, że nasza firma stale się rozwija. Współpraca z naszą firmą to niezapomniana przygoda, o czym mogą świadczyć pozytywne REFERENCJE od naszych kluczowych Klientów.

Co nas wyróżnia wśród innych firm? To jakość inwestycji, jak również profesjonalne i pełne zaangażowania, indywidualne podejście do każdego Klienta. Efektem takiego nastawienia jest przede wszystkim uznanie naszych Klientów oraz REALIZACJE najwyższej jakości. Dla sprostania rosnącym potrzebom naszych Klientów nieustannie działa w firmie pogotowie instalacyjno - budowlane MONT-EL Serwis 24h 664 108 108.

Realizacje