MONT-EL
Pogotowie instalacyjno-budowlane 24h POGOTOWIE INSTALACYJNO-BUDOWLANE 664 108 108
Znajdź nas na facebooku

Wspieramy wysiłek młodych piłkarzy

Zaangażowanie, ciężka praca, młody wiek – oto przepis na sukces, w którym od początku chcemy uczestniczyć. To jedno zdanie jest rozpoczęciem opowieści o młodych piłkarzach UKS Mazovia rocznika 2001. Drużyna powstała w lipcu 2011 r. z inicjatywy trenerów Marcina Pogorzały i Tomasza Barańskiego. Początki nie były łatwe, gdyż zawodnicy ćwiczyli piłkarskie umiejętności od podstaw. „Czołowe drużyny w kraju – a zawsze patrzyliśmy na lepszych od siebie, trenowały już od 3 – 4 lat, dlatego zdając sobie sprawę z tego, że jest sporo do nadrobienia ostro zabraliśmy się do pracy” - podkreśla Tomasz Barański. Po krótkim czasie intensywnych treningów nadszedł czas, by sprawdzić siebie i swoich przeciwników. Pierwszy ważny turniej odbył się w wielkopolskim Czarnkowie, gdzie młode talenty wystąpiły w barwach łódzkiego Widzewa. Wyniki nie były najlepsze, ale też nikt tak owych się nie spodziewał. W tych rozgrywkach dla młodej drużyny najważniejsze było poznanie taktyki przeciwnika. Kolejne turnieje były już coraz lepsze. W jednym z nich, gdzie na arenie wystąpiły najznamienitsze zgrupowania tj.: Widzew Łódź, ŁKS, GKS Bełchatów czy bardzo dobra w tym roczniku ekipa Polonii Środa Śląska, nasi młodzi adepci zdobyli III miejsce. Potem można było już tylko wspinać się ku szczytom, co zapoczątkowało zaproszenie na turniej Baltic Football Cup. „Turniej zakończyliśmy na dobrym VIII miejscu w 28-drużynowej stawce. W pokonanym polu zostawiliśmy min. takie ekipy jak: Lech Poznań, Jagiellonia Białystok czy Zawisza Bydgoszcz” - komentuje trener. W ramach XVII turnieju im. Marka Wielgusa młoda drużyna zdobyła tytuł Mistrzów Województwa. Sukces ten pozwolił im stać się reprezentantem województwa łódzkiego i zasiąść na stanowisku jednej z 16-tu najlepszych drużyn w kraju, które miały prawo gry we wrześniowym ogólnopolskim finale organizowanym we Wrocławiu. W tym właśnie czasie nasza firma nawiązała współpracę sponsorską z UKS Mazovia, oferując pomoc finansową spożytkowaną na nowe stroje dla członków drużyny. Przypatrując się kolejnym sukcesom dorastających mistrzów, jesteśmy dumni, że możemy służyć im pomocą. Kolejne kluby sportowe, którym mamy przyjemność pomagać to:

Na koniec chcemy jedynie dodać, iż gratulujemy wszystkich zwycięstw i życzymy kolejnych.

Pomagamy studentom wejść na rynek pracy

Kształcenie uniwersyteckie jest jedną z fundamentalnych walk, jaką musi stoczyć z życiem dorastający człowiek. Profesorowie z pasją, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę, są na wagę złota. Niestety, w dzisiejszych czasach, coraz częściej ważniejsze staje się doświadczenie zawodowe oraz różnego rodzaju szkolenia, będące znakomitą lekcją praktyki dla przyszłych inżynierów i magistrów. Organizacja studencka BEST Łódź jest jedną z 94 grup lokalnych BEST w 32  krajach Europy. BEST Łódź tworzą energiczni, pełni zapału i pomysłów studenci z różnych wydziałów Politechniki Łódzkiej i nie tylko, bowiem w gronie znajdują się również trenerzy oraz osoby, które koordynują lub biorą udział w projektach międzynarodowych. Celami organizacji są promocja komunikacji, współpracy oraz wymiana doświadczeń między studentami z całej Europy.

Współpraca pomiędzy firmą Mont-el a BEST-em polega na: Jesteśmy świadomi i zgodni, że każdy młody człowiek ma w sobie wielki potencjał, dlatego staramy się pomóc poprzez otwieranie drzwi do kariery młodym talentom. Jakiej pracy szukają studenci oraz jakie są ich oczekiwania? Młodzi ludzie najczęściej chcą zdobywać doświadczenie w zawodzie, w którym się kształcą. Dlatego też firma Mont-el postawiła na Politechnikę Łódzką, ponieważ wie, iż młodzi, pełni zapału i wiedzy inżynierowie są najlepszym materiałem na przyszłych koordynatorów i managerów.

Realizacje