MONT-EL
Pogotowie instalacyjno-budowlane 24h POGOTOWIE INSTALACYJNO-BUDOWLANE 664 108 108
Znajdź nas na facebooku


Outsourcing

Korzystając z wiedzy i doświadczenia uzyskanego na przestrzeni lat poprzez działalność na terenie całej RP i poza nią, oferujemy państwu usługi z dziedziny outsourcingu w zakresie serwisu. Samo sformułowanie możemy zdefiniować słowami Henrego Forda z 1923 r., który powiedział , że jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonywania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my . Zatem outsourcing w języku biznesu oznacza nic innego, jak tylko przekazanie jakiegoś zlecenia, wykonywanego dotąd przez pracowników danego przedsiębiorstwa, firmie zewnętrznej specjalizującej się w danych usługach.

Posługiwanie się tego typu świadczeniami pozwala naszym klientom uzyskać znacznie lepszą organizację celów ekonomicznych takich jak zwiększenie przychodów poprzez nieustanne obniżanie kosztów, co będzie prowadzić do coraz lepszego rozwoju ich przedsiębiorczości. Wiedzie to także do uproszczenia struktur organizacyjnych, oraz do rozwiązania problemu limitu etatów. Ponadto poprzez stosowanie outsourcingu możemy zapewnić naszemu klientowi najwyższą jakość wykonywanych prac. Dzięki korzystaniu z tego typu usług klient ma dostęp do "know-how" niemalże niemożliwego do osiągnięcia we własnym zakresie, ponieważ firmy specjalizujące się w danej dziedzinie mogą poświęcić więcej czasu i pieniędzy na swój nieustanny rozwój. Taka firma posiada wiele zasobów, przez co jednostkowa usługa będzie o wiele tańsza, a zaoszczędzony czas pozwoli klientom skoncentrować się na kluczowej działalności, jaką się zajmują. W outsourcingu zleceniodawca oczekuje jedynie wcześniej ustalonych rezultatów pozostawiając pieczę nad realizacją całego przedsięwzięcia w gestii wykonawcy.

Podsumowując oferujemy państwu kompleksowe usługi w zakresie serwisu, odciążając państwa od wszelkiego rodzaju odpowiedzialności za poszczególne zadania, a tym samym stwarzając rozstrzygnięcia zgodne z waszymi oczekiwaniami.

Realizacje