MONT-EL
Pogotowie instalacyjno-budowlane 24h POGOTOWIE INSTALACYJNO-BUDOWLANE 664 108 108
Znajdź nas na facebooku

Inteligentny budynek

Zazwyczaj w życiu jest tak, że większość rzeczy zaskakuje nas nagle, wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy. Podobnie jest z pogodą. Ile to razy zima "znowu" zaskoczyła kierowców? Bądź też występują wysokie temperatury nie pozwalające normalnie funkcjonować? Kiedy temperatura z zimna, bądź też z gorąca staje się nie do zniesienia, szukamy rozwiązań powodujących ukojenie naszego stanu. Ciężko jest jednak znaleźć przedsiębiorstwo, które w krótkim czasie zaprojektuje, a następnie zainstaluje klimatyzację pod nasze potrzeby. Niestety już na samym początku występują problemy - pozwolenia, czas oczekiwania na specjalistę. Te wszystkie czynności trwają do kilku tygodni. Na ratunek w takiej sytuacji przychodzi firma Mont-el. Dzięki fachowej kadrze oraz nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie dostosować się do najbardziej wymagającego projektu i wykonać go w możliwie jak najkrótszym czasie.

Inteligentny budynek myśli za swoich mieszkańców. Ma on za zadanie zapewnić mieszkańcom luksus, dzięki któremu codzienne, żmudne czynności staną się przyjemnością. Dzięki inteligentnym systemom możliwe jest bardzo precyzyjne ustawianie temperatury budynku. Dla kogo stworzone są takie udogodnienia? Dla wszystkich ceniących komfort życia i swoje bezpieczeństwo.

Obecnie inteligentne instalacje stosuje się w:

Inteligentne systemy są technologią jutra. Przynoszą oszczędności, podnoszącą jakość życia oraz bezpieczeństwo użytkowników obiektu - czy to pracowników, czy gości pensjonatu czy też naszej rodziny.

Realizacje