MONT-EL
Pogotowie instalacyjno-budowlane 24h POGOTOWIE INSTALACYJNO-BUDOWLANE 664 108 108
Znajdź nas na facebooku

Za dobrą pracę nagradzamy

 

Zaangażowanie w życie firmy Mont-el to nie tylko praca, to nie tylko oddanie serca aktualnie wykonywanym zadaniom, to także przyjmowanie nagród za wspólny sukces, za ciężki wysiłek i za duszę włożoną w to, co się robi. O tej drugiej stronie medalu, nieco przyjemniejszej, dowiedział się jeden z naszych pracowników – Tomasz Margiewicz. „Decyzja o wyjeździe była niezwykle szybka, trwała jakieś 15 minut… Dalsza część to jeden dzień na spakowanie i w drogę z ludźmi, których nie znałem, w miejsca, których nigdy nie widziałem, w podróż, która miała mi przynieść niezapomniane przeżycia” – mówi Tomasz z uśmiechem wspominając niecałe 4 dni z życia, stanowiące moment w jego życiu, którego na pewno nigdy nie zapomni. „Nagroda wyjazdu do Toskanii była być może pierwszym tak wielkim wyróżnieniem w historii firmy Mont-el, ale zapewniam, że nie ostatnim” z radością podkreśla prezes firmy Jacek Goździk.

Wycieczka trwała od 26 do 29 maja, kiedy to Toskania stała się bliższym miejscem nie tylko dla naszego pracownika, ale także dla 49 innych osób zaproszonych przez firmę Flügger Farby - organizatora całego wyjazdu. Uczestnicy w czasie pobytu mieli możliwość nie tylko zwiedzać, ale także obejrzeć najnowsze marki samochodów sportowych oraz wypróbować jeden z nich w trakcie samodzielnej jazdy z „opiekunem” danego samochodu. W załączeniu będziecie mogli obejrzeć filmik z przejazdu Tomka.

Tam wszystko było ważne i miejsca i ludzie, i maszyny i przeżycia, chociaż przyznam, że dla niektórych liczyły się tylko miejsca i tylko maszyny” dodaje Tomek. Takie wyjazdy są inspiracją samą w sobie nie tylko do pracy, ale także w ramach ogólnego nastawienia do życia. „Byłem mega szczęśliwy, że jestem w takim miejscu, z takimi ludźmi i nikt nie widział problemu, że jestem w wieku ich dzieci, a wręcz zrobili ze mnie taką maskotkę wycieczki” – opowiada, nie kryjąc rozbawionej miny i wyrazu twarzy pełnego wspomnień. Z wypowiedzi Tomka wynika, że każdy mógłby się zakochać w tym miejscu, ono swoim pięknem potrafi zadziałać nawet na największego twardziela, choć nie każdy się do tego przyzna. Będziemy, zatem czekać na następne nagrody i kolejne, pełne emocji, relacje. Opłaca się tutaj pracować.


Galeria zdjęć:
Realizacje