MONT-EL
Pogotowie instalacyjno-budowlane 24h POGOTOWIE INSTALACYJNO-BUDOWLANE 664 108 108
Znajdź nas na facebooku

ZMIENIAMY ŚWIAT NIKE

Rozpoczynamy nową przygodę z marką Nike, w której dokonamy całkowitej modernizacji istniejącego już obiektu handlowego usytuowanego w stolicy Czech.

Realizacja projektu rozpoczęła się 28 czerwca 2013 r. i została podzielona na 3etapy. Należy jednak z góry podkreślić, iż prowadzone prace niezakłócą funkcjonowania sklepu, który wciąż będzie prowadził sprzedaż w takim samym wymiarze czasowym, jak miało to miejsce przed rozpoczęciem generalnego remontu. W pierwszej fazie zajmiemy sięadaptacją pomieszczeń magazynowych pod potrzeby zbudowania dodatkowej powierzchni składowej. Uruchomiony zostanie także zupełnie nowy socjal, w którym znajdować się będą różnego rodzaju pomieszczenia gospodarcze.

W początkowym etapie praceskupione będą wokół przygotowywania instalacjiwodno-kanalizacyjnych, elektrycznych oraz niskoprądowych. Zapleczezostanie wyposażone w regały magazynowe oraz niezbędne urządzenia sanitarne. Prace nad tą fazą planowo zakończą się 15 sierpnia2013 r. W drugim etapie powierzchnia sklepuzostanie podzielona na dwie części. W jednej z nich będą prowadzone prace remontowe, gdy tymczasem w drugiej, w sposóbnieodbiegający od normy, wciąż będzie funkcjonował sklep. Wczęści modernizowanej, w terminie maksymalne do 2 tygodni, wykonamy wszystkie prace demontażowe, po czym wybudowana będzie zupełnienowa powierzchnia według projektu Nike 2013.

W tracie wykonywania prac nad etapem drugim, w trzeciej części sklepu będą realizowanedrobne prace nocne. Po zakończeniu drugiej fazy robót sklep zostanie chwilowo przeniesiony do pomieszczenia zastępczego, wktórym nieustannie będzie prowadzona sprzedaż produktów marki Nike. Ostatnia część powierzchni sklepu będzie wówczas poddana realizacji zleconego projektu. Oficjalne otwarcie sklepu planowonastąpi 9 września 2013 r. Projekt ten to nie tylko niezwykłewyzwanie, ale także wielki zaszczyt. Jesteśmy przekonani, żewykonamy go w odpowiednim czasie i w najwyższej jakości. Czekajcie razem z nami na efekty, śledząc kolejne informacje o tym obiekcie.


Galeria zdjęć:
Realizacje