MONT-EL
Pogotowie instalacyjno-budowlane 24h POGOTOWIE INSTALACYJNO-BUDOWLANE 664 108 108
Znajdź nas na facebooku

RIVER ISLAND - GDYNIA

Po fazie projektu i ogólnych ustaleń przyszła pora na ich realizację. O czym mowa? O zbliżającym się wielkimi krokami otwarciu kolejnego lokalu jednej z czołowych angielskich marek odzieżowych - River Island.

Marka ta proponuje jak wiemy odzież w stylu street & high Fashion. Oferowany tu asortyment dopasowany został do osób młodych i aktywnych, jednocześnie nacechowanych odwagą i chcących być trendy.

Mont-el pomógł tym wszystkim niebanalanym kolekcjom sukienek, nietuzinkowym parom obuwia i wszelkim innym akcesoriom znaleźć tu swoje miejsce i odpowiednio się "móc sprzedać". Mont-el niemal kompleksowo i w zaskakującym tempie zbudował lokal o powierzchni 450m2, dbając nie tylko o najmniejsze detale robót budowlanych, ale i o to, by asortyment River Island postawiony został w odpowiednim świetle w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Zmagaliśmy się począwszy od rastrowego sufitu, poprzez ściany karton-gips,kończąc na parkiecie. W naszym wykonaniu nie zabrakło również systemów charakterystycznych dla galerianych lokali - systemu nagłośnienia, kontroli dostepu czy alarmu. Zapowiadany przez nas w połowie lipca (jeszcze na długo przed rozpoczeciem prac) lokal już "za chwile" oddany zostanie w Wasze ręce. Mamy nadzieję, że marka ta znajdzie swoich wielbicieli także poza mieszkańcami Gdyni.

Mocno wierzymy, że klienci zwrócą uwagę nie tylko na wysokiej jakości materiały, jakich użyto w poszczególnych kolekcjach, nie tylko na niepowtarzalny styl zainspirowany przez brytyjskich projektantów i znajdujący swe odzwierciedlenie w krojach odzieży, ale i na jakość wykonania tej nowatorskiej koncepcji sklepów. To właśnie ona przyczyniła się by pokazać jak silna jest pozycja tej marki w świecie mody. Cieszymy się, że mogliśmy być tego autorem.

Dumni jestesmy, że to wlasnie nam powierzono możliwość odzwierciedlenia wizualizacji i wprowadzenia jej w rzeczywistość, nadając lokalowi pożądany kształt i charakter:)


Galeria zdjęć:
Realizacje