MONT-EL
Pogotowie instalacyjno-budowlane 24h POGOTOWIE INSTALACYJNO-BUDOWLANE 664 108 108
Znajdź nas na facebooku

RIVER ISLAND ZŁOTE TARASY

Z pewnością wprawilismy w niemałe zdumienie wielu obserwatorów jakości świadczonych przez nas usług. River Island w tempie niemal błyskawicznym przeistoczyl sie, tracąc status "budowy w toku" na rzecz nowopowstałego galerianego lokalu, przygotowanego pod przyjęcie zatowarowania.

Pracował nam tym zespół branżowców pod bacznym okiem koordynatora, któremu koncepcje River Island nie były odległe z racji realizowania juz w przeszłości zbliżonych ku temu projektów. Jeszcze kilka dni temu podłogi były wolne od parkietu, przymierzalni widać było jedynie zarys, a sufit pozbawiony konstrukcji nie był źródłem najlepszych rokowań. Wielu nie wierzyło, niektórzy (choć wydawali sie być silnymi) tez zdradzili chwile swych słabości. Lekko nie było. Z

miana koordynatora w trakcie realizacji projektu i brak niektórych dostaw na czas rzeczywiście mogły rodzić obawy. Walczyliśmy jednak dzielnie, prowadząc prace w trybie dwuzmianowym. Dziś ta wyżej opisana niepewność schodzi na drugi o plan, bo w jej miejsce za niespełna tydzień (2 listopada) wstępuje wielkie otwarcie kolejnego lokalu marki River Island w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy.

Zmagaliśmy się z licznymi metrami sufitu, parkietu i ścian. Zroiliśmy lokal w instalacje elektryczną, hydrauliczną, w system alarmowy, nagłośnienia, kontroli dostepu itd. Oprócz ambicji pracownikow i ich automotywacji, checi, zapalu i energii oraz mobilizacji z pewnością dodała nam kampania reklamowa głośna w warszawskim centrum. Co prawda prace jeszcze trwaja, ale my juz dziś chcemy Państwa zaprosić w progi świeżego lokalu. Naszym Inwestorom życzymy tłumów klientów, im zaś - zadowolenia z zakupów.


Galeria zdjęć:
Realizacje