MONT-EL
Pogotowie instalacyjno-budowlane 24h POGOTOWIE INSTALACYJNO-BUDOWLANE 664 108 108
Znajdź nas na facebooku

Lutowe informacje

     Otwieramy kolejny lokal. Tym razem jest to Sphinx w Galerii Łódzkiej. Inwestycja została zrealizowana w sposób profesjonalny, dzięki czemu restauracja przez długi czas będzie mogła cieszyć swoich gości wspaniałym jedzeniem. Ponadto jesteśmy na etapie projektowania restauracji Wook (Silver Screen – Łódź, oraz Mariott), a także rusza budowa kolejnego sklepu marki GAP w CH Silesia Katowice.
     W dniu 8.02.2012 r. na Złotych Tarasach w Warszawie ruszyła także budowa sklepu Bynamesakke. Jest to kolejna nowa, tym razem polska marka, pojawiająca się na rynku. Ubrania z tej linii zasłynęły podczas sprzedaży internetowej, nigdy wcześniej nie były wystawiane w sklepach, co nie przeszkodziło w zdobyciu uznania zaledwie w przeciągu trzech lat.
     Kolejną informacją, którą możemy się cieszyć jest rozpoczęcie budowy Galerii Bawełnianki w Bełchatowie. Firma Mont-el została wynajęta jako podwykonawca głównego wykonawcy. Z uwagi na dynamiczny rozwój naszej firmy podjęliśmy decyzję o wejściu na obiekty komercyjne, a zatem rozszerzyliśmy zakres swoich prac poza budowę sklepów w pasażach handlowych, rozpoczynając działanie na polu przygotowania i budowy elewacji zewnętrznej, a także robót budowlanych i wykończeniowych w części pasażów, magazynów, jak i węzłów sanitarnych. W myśl tej zasady rozpoczęliśmy również rozmowy z firmą Biedronka, dla której na przełomie miesięcy lipiec-sierpień-wrzesień rozpoczniemy realizację inwestycji jako generalny wykonawca sklepu w Warszawie. Przygotowujemy się także do kolejnego projektu budowy Biedronki w Wyżkowie. Następnym dużym sukcesem jest realizacja kolejnego salonu Nike w Szczecinie. Mamy nadzieję, że to dopiero nasz wielki początek.
Realizacje